سلام

مصطفی (آرش ) حصاری هستم

مدیر وبسایت فروشگاهی خوش باکس

متولد سال 1370 و ساکن شهرستان نطنز – بطور خلاصه بگم بعد از اینکه لیسانس برق رو گرفتم و در این حین مشغول کار برقی و تابلوسازی صنعتی بودم تا اینکه تصمیم گرفتم برم خدمت سربازی . سال 95 رفتم سربازی و توی سربازی یواشکی گوشی لمسی میبردیم و تلویزیون یه برنامه بود بنام “وقت کار ” که از شبکه ایران کالا پخش میشد و تو برنامه از کارآفرین ها و مشاورها دعوت میکردن حدود 1 ساعت صحبت میکردن و مشاوره میدادن ، تقریبا توسال 96 تمام برنامه ها رو دیدم و خیلی علاقه مند شدم که تو صنایع غذایی و چیزی که مربوط به خوراک باشه فعالیت کنم و با گوشی که داشتم همیشه دنبال موضوعات مرتبط و دستگاه های مرتبط می گشتم و تحقیق میکردم .

سربازی که تموم شد دوباره برگشتم چندماه مشغول ساخت تابلو برق بودم اما دیگه دلم به کار نبود و گفتم باید برم دنبال رویای خودم . به کمک وامی که پدرم گرفته بود رفتم و دستگاه میوه خشک کن و دستگاه اسلایسر و تجهیزات رو خریدم و شروع کردم به خشک کردن میوه . حدود دوماه بکسره میوه خشک کردیم و امااااا دریغ از یککک فروش !!!!

من مونده بودم با کلی میوه خشک که نتونسته بودم حتی یک کیلو بفروشم (شاید من بلد نبودم ) . مادرم ترشی های خیلییی خوشمزه بود و مشتری های زیادی هم داشت و گفتیم بیایم مغازه سبزیجات آماده طبخ بزنیم و کنارش ترشی و میوه خشک رو هم داشته باشیم گفتم من باید بفروشم این میوه خشک ها رو ، دنبال مغازه گشتم تو شهرمون و مغازه رو آذرماه 97 راه انداختیم . ترشی ها رو همه رو فروختیم سبزی هم خوب بود اما همه میوه خشک ها فرووووش نرفت و متاسفانه خراب شد و دور ریخته شد . سبزیجات آماده طبخ و ترشی رو ادامه دادیم اما با خودم گفتم من دستگاه دارم تجهیزات داریم باید استفاده کنم ازش و میتونم سبزی های محلی که توی نطنز و اطراف هست رو خشک کنم و تو مغازم داشته باشم . رفتم سر زمین های سبزی ( بیشتر نعنا و شوید نطنز بیشتر هست ) و سبزی تااازه تازه رو گرفتیم اوردیم پاک کردیم چندمرحه شستیم خرد کردیم و گذاشتیم تو دستگاه خشک کن . مدت زمان کار دستگاه که تموم شد درب دستگاه رو باز کردیم شوید خشک شده بود چه شوووویدی ! واقعا فوق العاده سبز و خوش عطر و رنگ بود .

ازون موقع به بعد تصمیم گرفتم سبزی رو مستقیم از کشاورز بگیرم و با بهترین کیفیت خشک کنم و تو مغازم عرضه کنم .

اما همیشه دوست داشتم بتونم به کل کشورم محصولاتم رو ارسال کنم و پیج ایسنتاگرام رو راه اندازی کردم و کم کم به ادویه جات علاقمند شدم ، دوره های عطاری ، گیاهان دارویی ، ترکیب ادویه جات رو شرکت کردم و با دانش وارد حوزه ادویه جات هم شدم و تو مغازه و پیج فروش رو شروع کردیم که با استقبال بی نظیری همراه بود .

تصمیم گرفتم کار رو گسترش بدم و تو اینترنت گشتم و طراحی سایت رو یاد گرفتم و خودم سایت رو طراحی و راه اندازی کردم ، از محصولات عکس گرفتم بارگذاری کردم و سایت سرپا شد و آماده ارائه محصولات به کل کشورم ایران .

این فروشگاه اینترنتی حاصل تجربه و آزمون و خطاهای بسیاری بوده که توانسته امروز محصولاتی رو با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه نماید و تمام محصولات در فروشگاه و کارگاه های ما تهیه می شود و هیچ محصولی رو که خود ما تهیه نکرده باشیم برای فروش ندااریم و نخواهیم داشت . تهیه تمام محصولات توسط مجموعه ما و با رعایت موارد بهداشتی و ارائه بهترین کیفیت خواهد بود .

ارادتمند

مصطفی حصاری